گلگیر جلو ام جی

گلگیر جلو ام جی

می توانید انواع گلگیر جلو ام جی را در فروشگاه آس انتخاب و سفارش بدهید.

گلگیر چیست؟

گلگیر (Fender) اصطلاح انگلیسی آمریکایی برای بخشی از یک خودرو، موتور سیکلت است. هدف اولیه گلگیر (گلگیر جلو ام جی) و کاربرد آن این است که از ورود شن و ماسه، گل و لای، سنگ، مایعات، و دیگر مواد به داخل خودرو جلوگیری می کند. گلگیرها به طور معمول محکم و سفت هستند ولی در اثر آسیب محکم با جسم سخت می توانند آسیب ببیند و دچار مشکل شوند.گلگیر خودرو  آن دسته از صفحات پیچیده از ورق فلزی میباشد که در کنار وسیله نقلیه خود ، درست کنار درب و بالا و اطراف چرخ های جلو و عقب خودرو وجود دارد.

معمولا و بعضا در بسیاری از خودروها گلگیر با بدنه ماشین ادغام شده و شکل یکپارچه ای به خود گرفته است از اینرو گلگیر بعضی از خودرها به صورت جداگانه قرار دارد که می توانید در صورت خرابی و وجود مشکل آنها از فروشگاه آس و یا هر فروشگاه لوازم یدکی ام جی خریداری کنید و وظیفه نصب آنرا به یک متخصص بسپارید.

بیشتر بخوانید: لوازم جلوبندی ام جی و خودرو چیست و اجزای آن کدامند؟

محل قرارگیری گلگیر در خودرو کجاست؟

محل قرارگیری گلگیر جلو ام جی بلافاصله بعد از انتهای درب های جلو و عقب خودرو ، شروع میشود و به سمت جلو یا عقب ادامه پیدا میکند و تا به سپرهای جلو و عقب میرسد و در قسمت کاپوت یا صندوق، خاتمه می یابد.

از آنجایی که محل قرارگیری گلگیر خودرو در عقب و جلو قرار دارد، حتی در تصادفات جزئی گلیگر در معرض ضربه و آسیب دیدگی قرار میگیرد. اگر ضربه به سپر وارد شود و آسیب ببیند ، منجر به خم شدن ورق فلزی گلگیر خواهد شد.از اینرو باید این موضوع رو بیان کنیم که اینگونه قطعات طوری ساخته می شوند که در مقابل نیروی باد مقاوم باشند و همچنین خودرو آیرودینامیکی خود را حفظ کند.

یکی از مزیت های وجود گلگیر در خودرو می توان به جلوگیری از پاشیدن گل و لای و سایر مواد روی جاده به بدنه خودرو اشاره کرد. زیرا که بدون گلگیر و در اثر ضربات مکرر و انباشته شدن لکه و خاک بر روی بدنه خودرو، بدنه زنگ می زند و تراشیده خواهد شد از اینرو شما مجبور خواهید بود که به صورت مکرر شستشو انجام دهید و یا هر از گاهی ، بدنه خودرو را رنگ آمیزی کنید.

بنابراین وجود گلگیر بسیار ضروری و الزامی میباشد .

گلگیر جلو ام جی 360

گلگیر-جلو-ام-جی

گلگیر عقب ام جی 350

گلگیر-عقب-ام-جی-350

بیشتر بخوانید: لوازم جلوبندی ام جی و خودرو چیست و اجزای آن کدامند؟

خرید لوازم یدکی ام جی 35036063GS550GT

لوازم یدکی ام جی
دیگر محصولات گلگیر ام جی
در فروشگاه آس

گلگیر جلو ام جی 6

گلگیر جلو ام جی 3

گلگیر جلو ام جی 550

گلگیر جلو ام جی 350

گلگیر جلو ام جی Gs

قیمت گلگیر جلو ام جی

با توجه به نوسانات بازار امروز برای اطلاع از قیمت گلگیر جلو ام جی می توانید با ما در تماس باشید و یا با شماره های 02133949579 | 09361653050 | 09129510020 تماس حاصل کنید.

5/5 ( 1 نظر )